Trendy meble 2021

Trendy meble 2021

Nowe rozwiązania stylizacyjne zdecydowanie zmieniają kierunek w stronę zrównoważonego rozwoju. To jeden z najważniejszych trendów, który mocno rysuje ścieżkę designu na kolejne lata: wyposażenie naszych domów, materiały i produkty mają być wykonywane w zgodzie z ekologią. Jednocześnie drugim torem płynie kolejny trend oparty na maksymalizmie: wyrazisty, mocny i pełen charakteru. A wszystko to za sprawą soczystych barw, które wykorzystuje oraz finezyjnego łączenia z innymi trendami na zasadzie mix & match. Nowe propozycje na nadchodzący sezon to także styl modern country life, który przenosi nas w sielskie wnętrza domów naszych dziadków, podrasowując je do współczesnej, szalenie przytulnej wersji czy harmonijny flirt stylu japońskiego i skandynawskiego o nazwie japandi.

 

Modne kolory 2021

W 2021 r. w palecie kolorów pojawi się zarówno miejsce na szaleństwo i ekstrawagancję, jak i ogrom przestrzeni na spokój i harmonię, które kreujemy za pomocą delikatnych, stonowanych barw, takich jak beż, oliwkowa zieleń, grafit czy pudrowy róż. Nasza domowa przestrzeń pełni funkcję przytulnej i bezpiecznej oazy. Total beige look będzie jak zawsze trendy.

Modne materiały w trendach wnętrzarskich na 2021

Natura opanuje nasze wnętrza nie tylko w kolorystyce, ale przede wszystkim w pochodzeniu zastosowanych materiałów. Czerpiemy garściami od natury i sięgamy po surowe drewno, rattan, wiklinę, trawę pampasową, bambus, kamień, bawełnę i len. Modne przestrzenie w kolejnych sezonach będą aranżowane w duchu ekologii i bliskości ze światem fauny i flory, a wykorzystywane w stylizacjach tworzywa są tego przejawem.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

Zadzwoń pod numer 503 166 928  lub 789 234 958

MEBLO-HOUSE, ul. Wiśniowa 25/2, 72-002 Stobno koło Mierzyna
Meble na wymiar, szafy i garderoby