Panele Moduloform

Dla wielbicieli wyjątkowych i kreatywnych wnętrz - panele Moduloform Szczecin

Panele Moduloform to niezwykle szeroki wachlarz możliwości i swoboda kreowania zarówno elementów, jak i całej przestrzeni. Ten nowoczesny design, który zyskuje coraz to większą popularność dzięki nietypowemu i oryginalnemu wzornictwu wykorzystywany jest w projektach oraz aranżacjach mieszkań. Panele te można niesamowicie wkomponować w przestrzeń, łączyć je z innymi materiałami, a także samodzielnie poddawać obróbce. Dzięki nim wnętrze nabiera unikalnego stylu i innowacyjnego, efektywnego wyglądu.

panele moduloform1

Panele Moduloform na rynku dostępne są w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych, co daje możliwość dopasowania ich do wystroju każdego wnętrza. W zależności od preferencji i upodobań Klientów w całkowitej zgodzie i kompozycji można dopasować je do danego stylu jaki występuje w danym mieszkaniu. Warto wspomnieć o dwóch wersjach paneli ażurowych: wilgocioodpornych i ognioodpornych, które można dobrać do odpowiednich i bardziej wymagających warunków panujących w pomieszczeniu.

Panele ażurowe - szeroki wybór wzornictwa i niespotykanej kolorystyki

To co charakteryzuje panele ażurowe i wyróżnia je spośród jednolitych paneli to na pewno ich gustowność, wyjątkowość, niebanalność i delikatność, a także ogromny wybór wzorów do wyboru. Panele Moduloform będą idealnym materiałem wykończeniowym dla estetów i osób ceniących piękno ponad wszystko. Zastosować je można wszędzie bo idealnie wkomponują się w:

  • Kuchnię
  • Łazienkę
  • Salon
  • Pokój dzienny
  • Pokój dziecięcy

Tworząc ciekawe efekty wizualne i oryginalne wzornictwo dopasowane do potrzeb i preferencji Klientów panele ażurowe potrafią zmienić otoczenie nadając mu świeżych i nowoczesnych walorów estetycznych. Dzięki swojej fantastycznej formie panele 3D stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych i architektonicznych. Formy przestrzenne są coraz częściej spotykane i mile widziane nie tylko w sztuce. Jako akcent znaczeniowy, który wpisuje się w nurt „dzisiejszych” czasów może zagościć on w wielu domach i mieszkaniach, jako znak nowoczesności i współczesności.

Panele 3D jako idealny element osłony grzejnika w Twoim domu

Grzejnik w danym pomieszczeniu już nie musi być detalem, który będzie szpecił. Wspaniale prezentujące się panele ażurowe mogą być znakomitą osłoną, a także zabezpieczeniem na kaloryfer. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala na łączenie paneli z innymi materiałami. Zastosowując ten sam wzorzec, jaki wykorzystało się w meblach można stworzyć jedną spójną kompozycję idealnie pasującą do całości.

Idąc z duchem czasu firma Meblo House tworząca profesjonalne meble na wymiar w Szczecinie jest gotowa na wprowadzenie niebanalnych rozwiązań dla Klientów oczekujących i preferujących nietypowe pomysły. Panele pełne z licznymi zdobieniami i wypukłościami, a także te typowo ażurowe mogą tworzyć unikatowe, niekonwencjonalne i wyjątkowe przestrzenie domowe. Zapraszamy do siedziby Meblo House w Szczecinie na zapoznanie się ze zróżnicowaną  i bogatą ofertą firmy. Zapytaj nas o panele Moduloform.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

Zadzwoń pod numer 503 166 928  lub 789 234 958

MEBLO-HOUSE, ul. Wiśniowa 25/2, 72-002 Stobno koło Mierzyna
Meble na wymiar, szafy i garderoby