Garderoby i szafy 2021

Minimalizm wiedzie prym w projektowaniu szaf

W 2021 roku koniecznością będzie tworzenie przestronnych przestrzeni, zapewniających w sypialni ład i spokój. Dlatego właśnie projektowanie szaf do sypialni wymaga dogłębnej analizy potrzeb danej rodziny. Klienci najchętniej wybierają materiały najlepszej jakości i możliwość dokładnego skrywania tego, co znajduje się we wnętrzu.

Szafy na zamówienie coraz bardziej popularne

Szafy na zamówienie bez wątpienia stają się ulubionym rozwiązaniem konsumentów. Chodzi o to, że tworząc je krok po kroku, mając na uwadze wszystkie potrzeby klientów, możemy uzyskać szafę wygodną, praktyczną i funkcjonalną. I tak możemy uwzględnić wszelkiego rodzaju szuflady, okucia i akcesoria, które pozwolą nam na zoptymalizowanie całej przestrzeni tak, by wykorzystać ją jak najlepiej.

Okucia niezbędne w projektach szaf w 2021 r.

Bez wątpienia okucia niezbędne w projektowaniu szaf będą musiały gwarantować wygodę, spokój i funkcjonalność. Podobnie jak optymalizację przestrzeni oraz łatwość organizacji. Wśród tych, które warto uwzględnić w absolutnie wszystkich projektach, znajdują się:

  • składane wieszaki, które umożliwiają dużo łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do wszystkich wiszących ubrań. Pozwalając w prosty sposób wybrać wybrany przedmiot. 
  • szuflada na buty, pozwalająca na utrzymanie wszystkich butów w ładzie i na widoku. Dając możliwość wyboru tych właściwych w mgnieniu oka. wysuwane stojaki na buty stanowią również ciekawą opcję.
  • szuflada z organizerem: zapewniająca dostęp do tych akcesoriów, które w inny sposób dużo trudniej byłoby zlokalizować i wybrać.

Jednak poza tymi opisanymi, musisz wiedzieć, że możesz także wybrać wysuwane wieszaki na spodnie, wysuwane lustra, wieszaki na krawaty, wieszaki na paski, szuflady wewnętrzne z systemem push – ciche i ze specjalnymi okuciami chroniącymi przed uderzeniami.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

Zadzwoń pod numer 503 166 928  lub 789 234 958

MEBLO-HOUSE, ul. Wiśniowa 25/2, 72-002 Stobno koło Mierzyna
Meble na wymiar, szafy i garderoby