Najpiękniejsze współczesne garderoby

Profesjonalne zagospodarowanie garderoby

Garderoba to miejsce, w którym można schować i ukryć swoje osobiste rzeczy, a także drogocenne skarby takie jak: wymarzone buty, bluzki od znanego projektanta mody, ulubione swetry czy markowe torebki. Coraz częściej służy jako nowoczesna i efektowna oprawa do prezentowania swoich kolekcji. Dawniej garderoba przeznaczona była dla ludzi wywodzących się z bogatych domów, którzy żyli w luksusowych apartamentach i mieli przyjemność korzystania z tego pomieszczenia. W obecnych czasach posiadanie garderoby w domach jest już standardem. Ta najbardziej ergonomiczna powinna mieć 4-5m² jednak czasami wystarczy jeden drążek, aby wyeksponować zawartość swojej odzieży.

garderoba 2018

Na perfekcyjną garderobę marzeń składa się stojak, pojemniki na dodatki i oddzielne półki na obuwie. Pudelka i koszyki zapewnią porządek w przechowywaniu rzeczy drobnych takich jak: bielizna, rękawiczki czy apaszki lub też paski. Garderoba to miejsce, wybierane i pożądane także przez mężczyzn. W obecnych czasach i oni wybierają garderoby, aby pochwalić się kolekcją swoich krawatów, koszul czy butów.

Garderoba w stylu skandynawskim minimalistycznym

Garderoba w stylu skandynawskim czyli zupełny minimalizm to pomieszczenie idealne dla osób, które lubią prostotę w modzie i wybierają tylko dobre pod względem jakości ubrania. Takie pomieszczenie charakteryzuje się jednym drążkiem, który ma za zadanie pomieścić całą kolekcję, a kilka półek z pojemnikami na akcesoria i dodatki to wszystko mogą uzupełnić. Jeśli nie lubisz otaczać się zbędnymi przedmiotami i nie jesteś zainteresowany modnym trybem życia, taka minimalistyczna garderoba w stylu skandynawskim będzie idealna dla Ciebie!

Luksusowy wymiar garderoby

Idealną garderobą dla prawdziwej divy czy damy będzie garderoba luksusowa – wykonywana zazwyczaj na specjalne zamówienie i dopasowywana do potrzeb oraz oczekiwań Zleceniodawcy. Dostosowywana jest do wzrostu Klienta, półki do rozmiaru buta i specjalnych indywidualnych wymagań, jednym słowem garderoba taka jest „szyta na mirę”. Zachowuje ona profesjonalne proporcje w odległościach pomiędzy drążkiem, a półkami. Obfituje w dużą ilość schowków na biżuterię i wszelkiego rodzaju akcesoria. Posiada lustro i miejsce do siedzenia. Jeśli interesujesz się modą i posiadasz w swojej szafie mnóstwo modowych kolekcji zasługujesz na luksusowy wymiar garderoby. Właśnie ona będzie idealnym wyborem dla Ciebie!

Garderoba w stylu „fashion victim”

Garderoba w tym stylu to idealna alternatywa dla prawdziwej kolekcjonerki ubrań, akcesoriów i dodatków. Jest ona rozbudowana i posiada niezliczoną ilość półek na wyeksponowanie wszystkich ciuchów oraz rzeczy. Część tej przestrzeni składa się z półek, a resztę garderoby można zaprojektować i podzielić wedle własnego uznania i potrzeb. Zorganizowanie i uporządkowanie przedmiotów w takim miejscu jest niezwykle proste, a później łatwe do odnalezienia. Jeśli jesteś posiadaczem dużej ilości butów, kilkudziesięciu spódnic, sukienek i kilkunastu par jeansów, ta rozbudowana garderoba w stylu „fashion victim” jest stworzona dla Ciebie!

Garderoba tradycyjna

Wiele osób ceni tradycyjne garderoby, czyli zwyczajne szafy z drążkiem i półkami na składowane rzeczy. Taka tradycyjna szafa posiada, także niezbędne schowki i szuflady. Często jest elementem potrzebnym i niezbędnym w dziecięcym pokoju. Ze względu na funkcjonalność i szybkość organizacji rzeczy będzie najlepszym rozwiązaniem nadającym się do każdego pomieszczenia.

Garderoba ażurowa

Ażurowa garderoba to typ, który coraz częściej gości w domach. Ze względu na brak tylnej ściany jest zdecydowanie lżejsza od tradycyjnych. Przepuszcza światło dzięki swojej „dziurawej” strukturze. Przez otwory dostaje się także więcej powietrza. Będzie to idealna garderoba dla osób ceniących ład i porządek. W przypadku ażurowej garderoby niemal wszystko jest na widoku, dlatego też należy dbać o organizację odzieży.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928

MEBLO-HOUSE, ul. 26 Kwietnia 61, 71-126 Szczecin
Meble na wymiar, szafy i garderoby