Płyty meblowe Swiss Krono

Szeroka oferta płyt meblowych Swiss Krono w Szczecinie – najnowsze kolekcje

Płyty meblowe są znakomitym materiałem wykorzystywanym w branży meblarskiej. W asortymencie oferowanym przez firmę produkującą meble w Szczecinie – Meblo House można odnaleźć wysokiej klasy płyty meblowe marki Swiss Krono (wcześniejsza nazwa firmy to Kronopol) charakteryzujące się niezwykłą trwałością i doskonałą jakością! Takie płyty składające się z kilku warstw nie wymagają większej obróbki, gdyż wykończenie ich jest w idealnym stanie. Płyty ze Swiss Krono są marzeniem wielu użytkowników mebli.

PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE EGZOTYCZNE


PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE


PŁYTY MEBLOWE FANTAZYJNE


PŁYTY MEBLOWE NOWOŚCI


PŁYTY MEBLOWE SYMFONIA JESION


PŁYTY MEBLOWE UNI KOLOR


Największym atutem płyt laminowanych Swiss Krono jest wielofunkcyjność. Mogą być używane jako podstawowy element do produkcji szafek i mebli, ale także mogą mieć formę dekoracyjną i odgrywać rolę w procesie wykończenia wnętrz. Właściwościami jakimi charakteryzują się płyty Swiss Krono od innych marek to:

  • Wytrzymałość i odporność produktu pod względem jakości
  • Bogata kolorystyka
  • Wszechstronność zastosowania płyt
  • Szybkość i łatwość ostatecznej obróbki danej płyty
  • Różna forma grubości i struktury powierzchni

Wyroby z płyt meblowych Swiss Krono Szczecin to najwyższej jakości materiały

Gwarantujemy, że meble wykonane z płyt Swiss Krono wyróżniają się różnorodnością i szerokim zastosowaniem. Zróżnicowana grupa dekorów i bogata gama kolorystyczna powodują, że meble składające się z tych płyt można dopasować do potrzeb Zleceniodawców. Tworzymy meble na specjalne indywidualne zamówienia naszych Klientów. W naszej ofercie można wyróżnić zarówno kolory jednolite jak i wzory, które są imitacją drewna i kamienia. Uwzględnić, także można szeroką ofertę płyt z różnymi motywami i słojami.

Ciekawe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie to największe zalety tego produktu. Projektowanie i wykonanie mebli z różnego rodzaju płytek Swiss Krono jest dla naszej firmy Meblo House czystą przyjemnością. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z obszerną gamą kolorystyczną i fantastycznym wzornictwem. Polecamy nasze wysokiej jakości meble na wymiar wykonane z płytek Swiss Krono w Szczecinie.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928

MEBLO-HOUSE, ul. 26 Kwietnia 61, 71-126 Szczecin
Meble na wymiar, szafy i garderoby