Płyty meblowe Kronospan

Nietypowe meble na wymiar z płyt meblowych Kronospan w Szczecinie

Płyty producenta Kronospan to jedne z popularniejszych płyt służące do wyrobów i produkcji mebli. Czym one się charakteryzują i wyróżniają na tle płyt innych producentów? Przede wszystkim jakością i oryginalnością. Dzięki kilkuwarstwowej strukturze  są niezwykle trwale i odporne na wilgoć. Można je z czystym sumieniem zastosować do mebli i użytkować w trudnych warunkach. Odporne są na uderzenia i inne niekorzystne uwarunkowania itp.

PŁYTY MEBLOWE DREWNO EXPRESS


PŁYTY MEBLOWE DREWNO FRONT


PŁYTY MEBLOWE DREWNO STANDARD


PŁYTY MEBLOWE ELEGANCE


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNI


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNI INTENSIVE


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNI TREND


PŁYTY MEBLOWE BIAŁY FRONT


PŁYTY MEBLOWE BIAŁY KORPUSOWY


Kronospan to międzynarodowy producent płyt meblowych drewnianych i drewnopodobnych. Stworzone są one po to, aby inspirować architektów i projektantów na całym świecie. Firma Meblo House będąc we współpracy z renomowaną firmą Kronospan oferuje wachlarz zróżnicowanych płytek meblowych do mebli na wymiar w Szczecinie.

Bogata oferta wzorów i kolorów płyt meblowych Kronospan Szczecin

W naszym przedsiębiorstwie można znaleźć mnóstwo materiałów najwyższej jakości. Każdy produkt, który stosujemy przy naszych projektach i wyrobach meblarskich jest dokładnie przez nas sprawdzany i testowany, aby najwłaściwiej spełniał oczekiwania naszych Klientów: Płyty meblowe Kronospan cechują się:

  • Szerokim wachlarzem kolorystycznym
  • Wysokiej jakości budową i strukturą
  • Dużą dostępnością wzorów
  • Możliwością szerokiego zastosowania
  • Różnorodnością stylistyczną

Ze względu na estetykę i wysoką jakość produktów płyty meblowe Kronospan można zastosować w różnego rodzaju szafkach, szafach, kredensach i stolikach. W zależności od upodobań i gustów naszych Klientów dobieramy płyty meblowe, w taki sposób, aby prezentowały się należycie i elegancko, a ponadto były funkcjonalne i spełniały określoną rolę włącznie z przeznaczeniem.

Meble na wymiar projektowane i wytwarzane w naszej firmie Meblo House łączą niepowtarzalny styl wpisując się zarówno w klasykę designu jak i najnowsze modowe trendy. Od typowo drewnianych wzorów po odcienie mahonia, aż po laminaty i inne wzory oraz kolory. Wszystkie te opcje są do dyspozycji w naszej firmie. Każdy Klient zgodnie ze swoimi preferencjami i zapotrzebowaniami może dokonać własnego dopasowania płyt i stworzyć niepowtarzalne meble oraz wyjątkowe aranżacje we własnym domu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich płytek do mebli na wymiar. Serdecznie zapraszamy do naszej firmy Meblo House w Szczecinie. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami płyt meblowych z całego świata. Zapraszamy!

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928

MEBLO-HOUSE, ul. 26 Kwietnia 61, 71-126 Szczecin
Meble na wymiar, szafy i garderoby