Płyty meblowe Juan

Wysokiej jakości płyty meblowe Juan w Szczecinie

Firma Meblo House w Szczecinie posiada ogromny asortyment produktów, mebli i szaf. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów płyt meblowych pozwala na uzyskanie unikatowych rozwiązań do aranżacji i zagospodarowania każdego wnętrza zarówno biurowego, jak i mieszkalnego. Zróżnicowany wybór płyt surowych jednobarwnych, jak i wielokolorowych może nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Płyta meblowa jest podstawowym materiałem, która znajduje zastosowanie w branży meblarskiej.

PŁYTY MEBLOWE 1


PŁYTY MEBLOWE 2


PŁYTY MEBLOWE 3


PŁYTY MEBLOWE 4


Ze względu na jej właściwości i styl można dopasować ją do danego pomieszczenia, a także użyć zgodnie z przeznaczeniem i warunkami panującymi w danym miejscu. W naszej firmie Meblo House do produkcji mebli stosujemy materiały tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Dzięki płytom meblowym marki Juan możemy tworzyć różnorodne zestawy, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu, pomieszczeniu i budynku.

Bogate wzornictwo płyt meblowych Juan Szczecin

Meblo House oferuje kilka modeli i opcji w wielkiej gamie kolorystycznej. Ze względu na ich trwałość, solidność i wysoką estetykę płyty meblowe Juan będą stanowić idealne rozwiązanie do pomieszczeń trudnych i wymagających. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy ofertę firmy, o coraz to nowsze wzory i wyroby. Inwestujemy w rozwój naszej firmy oferując asortyment produktów, na który składają się:

  • Płyty wiórowe
  • Płyty laminowane
  • Płyty akrylowe
  • Wysokopołyskowe AR+

Wyroby z płyt Juan cieszą się solidnością i użytkowaniem przez wiele długich lat. Sprawdzą się w pomieszczeniach kuchennych, jak i w różnym wyposażeniu wnętrz. Płyty meblowe Juan charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i atrakcyjnymi cenami. W zależności od potrzeb i możliwości ich zastosowania będą wyróżniały się designem i jakością. Meble wytworzone przez naszą firmę z oferowanych płyt Juan na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Meblo House.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928

MEBLO-HOUSE, ul. 26 Kwietnia 61, 71-126 Szczecin
Meble na wymiar, szafy i garderoby