Płyty meblowe Egger

Płyty meblowe Egger w Szczecinie - szeroki wybór wzorów i kolorów

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem mebli na wymiar, które z założenia mają odzwierciedlać wymagania przyszłych użytkowników. Ważny jest więc nie tylko ich kształt i wymiary, ale także kolorystyka, która odgrywa zasadnicze znaczenie w aranżacji wnętrz. Ponieważ nasze gusta są bardzo zróżnicowane, współpracujemy z kilkoma producentami płyt meblowych, którzy posiadają w swojej ofercie rozbudowany asortyment, co w efekcie daje nieograniczone możliwości.

PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE ARTWOOD


PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE AUTENTYCZNE


PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE EGZOTYCZNE


PŁYTY MEBLOWE DREWNOPODOBNE KLASYCZNE I NOWOCZESNE


PŁYTY MEBLOWE REPRODUKCJE KAMIENIE I MATERIAŁY


PŁYTY MEBLOWE REPRODUKCJE METAL


PŁYTY MEBLOWE REPRODUKCJE SKÓRA I TKANINA


PŁYTY MEBLOWE REPRODUKCJE STRUKTURA TRAFIA W KOLOR


PŁYTY MEBLOWE REPRODUKCJE USE LOOK


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNIWERSALNE INTENSYWNE


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNIWERSALNE NATURALNE


PŁYTY MEBLOWE KOLORY UNIWERSALNE NEUTRALNE


Jednym z producentów płyt meblowych, jakie wykorzystujemy do tworzenie mebli na wymiar, jest firma Egger. Płyty meblowe Egger występują w wielu wariantach kolorystycznych, a wybór może przyprawić o zawrót głowy. Ponadto warto zwrócić uwagę, że są:

  • Odporne na ścieranie, uderzenia i zadrapania
  • Odporne na zawilgocenia
  • Łatwe do utrzymania w czystości
  • Efektowne wizualnie

Płyty meblowe Egger wykorzystujemy do tworzenia mebli kuchennych i łazienkowych, mebli biurowych, szaf, garderob, zabudowy wnęk, itp. Jak już zostało wspomniane, płyty meblowe Egger występują w wielu wariantach o bardzo zróżnicowanych dekorach. Miłośnicy klasycznych rozwiązań, mogą wybrać płyty ze strukturą drewna - tradycyjną jasną sosnę, stylowy orzech, ciemny dąb i inne gatunki drewna. Płyty z laminatem imitującym kamień, sprawdzą się we wnętrzach w nowoczesnej stylistyce, nadadzą wyjątkowego charakteru. Płyty Egger występują także w wielu jaskrawych, fantazyjnych kolorach - meble z takim laminatem ożywią każde wnętrze. Warto zapoznać się z całym asortymentem i wybrać płyty, które w stu procentach będą odpowiadały Państwa gustom i oczekiwaniom.

Płyty meblowe Egger Szczecin - odporne na zawilgocenia i uszkodzenia

Meble na wymiar, powinny odzwierciedlać wizje użytkownika pod każdym względem. Często główną motywacją jest potrzeba posiadania mebli o nieszablonowych wymiarach, czego przyczyną mogą być nietypowe wnętrza. Meble robione na zamówienie pozwalają na optymalne zagospodarowanie całej powierzchni. Płyty meblowe Eger można przycinać do dowolnego rozmiaru i kształtu, można więc stworzyć meble o dowolnym kształcie.  Bogaty wybór laminatów to dodatkowy plus, umożliwiający dopasowanie koloru do własnych potrzeb. W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, często panuje wilgoć, która osadza się na meblach. Dlatego istotnym parametrem przy wyborze płyt meblowych powinna być wodoodporność. Płyty Egger z powodzeniem i bez obaw można wykorzystać do stworzenia mebli kuchennych i łazienkowych.

Przywiązujemy wagę do tego, aby wszystkie komponenty, z których powstają nasza meble, cechowały się wysoka jakością, trwałością i ponadprzeciętną estetyką. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928

MEBLO-HOUSE, ul. 26 Kwietnia 61, 71-126 Szczecin
Meble na wymiar, szafy i garderoby