Szafy i garderoby na wymiar

Naszą specjalnością są szafy na wymiar, które stanowią praktyczne wyposażenie każdego mieszkania oraz atrakcyjny dodatek do aranżacji wnętrz. Tworzone są one z myślą o naszych klientach, tak aby wykorzystać możliwie jak najwięcej dostępnego miejsca. Każdą szafę i garderobę wykonujemy według indywidualnego projektu, który jest uzależniony od gustu klienta i możliwości technicznych danego mieszkania. Państwa pomysły stanowią naszą największą inspirację.
Garderoba to marzenie każdej kobiety, która pragnie aby jej ubrania i buty znalazły się w jednym przestronnym miejscu. Jest to miejsce, które może znajdować się na przykład w sypialni, ale również stanowić osobne pomieszczenie z oddzielnym wejściem.
Dzięki możliwości wykonania szafy i garderoby na wymiar mogą Państwo urządzić swoje mieszkanie według własnego oryginalnego stylu i preferencji.
Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać każdego rodzaju szafę czy garderobę. Nietypowe pomieszczenia oraz indywidualne wymagania klienta nie stanowią dla nas problemu, wręcz przeciwnie są wyzwaniem, którego podejmujemy się niezwykle chętnie. Stworzone przez nas meble cechuje niepowtarzalny, oryginalny charakter oraz perfekcyjne wykonanie. Zwracając się do Meblo-House, mają Państwo gwarancję unikatowości oraz najwyżej jakości każdego elementu.
Nasze produkty są wygodne w użytkowaniu, a także gwarantują odpowiednią ilość miejsca do przechowywania różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów. Zapewniamy trwałość, perfekcyjny wygląd i funkcjonalność na najwyższym poziomie.
Miasto, w którym posiadamy siedzibę i aktywnie działamy to Szczecin, ale nie jest to dla nas żadne ograniczenie. Spełniamy oczekiwania klientów z całego kraju!

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928