Szafy i garderoby na wymiar od Meblo House Szczecin

Nasza firma projektuje i wykonuje szafy na wymiar oraz całe garderoby. Stanowią one praktyczne rozwiązanie dla organizacji Państwa rzeczy, jak również atrakcyjny dodatek wypełniającą przestrzeń domu. Wymiary szaf są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości przestrzennych mieszkania czy też domu klienta. Wykonując projekt staramy się praktycznie wykorzystać jak najwięcej przestrzeni przeznaczonej na szafę czy też garderobę.

Inspirujemy się Państwa pomysłami i wcielamy je w życie, nie bójmy się stwierdzenia że to wyobraźnia naszych klientów projektuje meble. W zestawieniu z naszym bogatym doświadczeniem i umiejętnościami wcielamy marzenia naszych klientów w życie. Oddając im produkt spełniający nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi odbiorcami codzienne korzystanie z naszych szaf na wymiar, ułatwia organizacje wszystkich rzeczy w jednym miejscu, co bezsprzecznie jest korzystne. Nasi specjaliści są otwarci na każde sugestie odnośnie wyglądu czy też funkcjonowania mebli oraz dokładają wszelkich starań aby wdrożyć je wszystkie w projekt.

Garderoba marzeniem każdej kobiety

Garderoba bez wątpienia jest marzeniem wszystkich kobiet, pragnących aby ich buty i ubrania znajdowały się w jednym wyjątkowo przestronnym miejscu. Garderoba jest miejscem, które może znaleźć się w sypialni, jak również stanowić oddzielne pomieszczenie z osobnym wejściem. Oferujemy Państwu wykonanie szafy i garderoby na wymiar, dzięki czemu będą mogli Państwo urządzić swoje mieszkanie zgodnie z własnym stylem i preferencjami. Zgodnie z życzeniem naszych klientów, dysponujemy zespołem mogącym zaprojektować oraz wykonać rozmaitych rodzajów szafy bądź garderoby. Nie są problemem nietypowe wnętrza i metraże, nie boimy się wyzwań. Tworzymy nieszablonowe, oryginalne meble o niepowtarzalnym charakterze.

Gwarancja jakości

Nasza wytwórnia mebli Meblo-House Szczecin przykłada szczególną uwagę na jakość wykorzystanych materiałów oraz wykonanie. Zależy nam aby nasze meble służyły Państwu latami. Nasze szafy na wymiar są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu a ich ergonomia ułatwia organizacje rzeczy każdego dnia.

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928