Nowoczesne meble kuchenne na wymiar

Jesteśmy nowoczesną firmą, nasza siedziba znajduję się w mieście Szczecin. Jesteśmy otwarci na realizacje projektów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych projektów kuchni na wymiar, w każdym stylu, usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagającego klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalne meble kuchenne na wymiar. Projekty wykonujemy ściśle współpracując z zamawiającym aby finalny efekt był zadawalający i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Przed przystąpieniem do wykonania projektu, wykonujemy dokładne pomiary pomieszczenia oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z zamawiającym. Jest to bardzo ważny etap przygotowania mebli, przyszłemu użytkownikowi zapewnia to wybranie pożądanych materiałów, kształtów i rozmieszczenia.

Oferujemy szeroki wybór wzorów, kształtów i materiałów różnych klas. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i zapewniamy o oryginalności i unikalności każdej wykonanej przez nas kuchni.

Kuchnia sercem domu

Kuchnia jest bez wątpienia czymś więcej niż tylko kolejnym pomieszczeniem mieszkania czy też domu. Nasze rozwiązania sprawiają że kuchnie stają się wyjątkowym miejscem stanowiącym serce każdego domu. Jest to kolejny argument nakłaniający nas do stawiania szczególnego nacisku na meble kuchenne, które zdecydowanie muszą być dopasowane do ich użytkowników. W naszych projektach gwarantujemy w pełni spersonalizowane parametry wszystkich mebli, tak aby codzienne korzystanie z nich było czystą przyjemnością, a ergonomia jaką oferują wręcz zaskakiwała.

Kuchnie na wymiar - wygląd w parze z ergonomią

Wiemy że wygląd to nie wszystko, dlatego też przed przystąpieniem do prac analizujemy funkcjonalność każdego z elementów, tak aby rozmieszczenie mebli jak i sprzętów w nich zabudowanych była prosta i przyjemna.

Nasze projekty trafiają w gusta każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań oraz jeszcze szerszy wariantów wizualnych. Naszym głównym obszarem działalności jest Szczecin i okolice. Stajemy na głowie aby wdrożyć każde oczekiwania naszych klientów w finalnym produkcie. Obrazy wymarzonych mebli przelewamy na projekty i końcowe wyroby. Dajemy gwarancję, że dzięki naszym kuchniom na wymiar stworzycie Państwo wyjątkowe wnętrze dostarczające przyjemność każdego dnia użytkowania.

Nasz Cel

Cel jaki nam przyświeca to budzenie zadowolenia osób, powierzających nam zaprojektowanie swojej kuchni. Otwieramy się na wszystkich klientów, oferujemy nowoczesne, wręcz modernistyczne rozwiązania, jak i klasyczne kuchnie.

Jakość i trwałość

Do wykonania każdej kuchni, wykorzystujemy najwyższej klasy materiały zaufanych producentów. Pozwala to na tworzenie wyjątkowych kolekcji cechujących się jakością i trwałością. Jesteśmy pewni że wykonane przez nas kuchnie na wymiar będą służyć przez wiele lat utrzymując swój doskonały wygląd nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Bądź z nami w kontakcie

* odpiszemy Ci jak najszybciej tylko będziemy mogli

lub zadzwoń pod numer 503 166 928